مقالات و مطالب آموزشی طراحی لوگو

طراحی لوگو شرکت کامپیوتری موضوع بسیار مهمی است که امروزه مورد توجه شرکت های زیادی قرار گرفته است. آیا تا به حال به دنیای پر رمز و راز لوگوها توجه کرده اید؟

طراحی لوگوی حرف e و لوگوهایی که با حرف E آغاز میشوند، تاثیر قبل توجهی در برندسازی و بازاریابی تعداد زیادی از برندهای مشهور جهان داشته که در ادامه قصد داریم آنها را بررسی کنیم.

صفحه کاری (ArtBoard) در ایلوستریتور (illustrator)، اصلی ترین محیطی است که در آن می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار به ساخت لوگو بپردازید.

ساخت لوگو در ایلوستریتور (Adobe illustrator) به عنوان یکی از حرفه ای ترین نرم افزارهای طراحی لوگو جزو مهارت هایی است که یک طراح گرافیک حرفه ای باید به آن مسلط باشد.

طراحی لوگوی حرف g، که توسط یک طراح حرفه ای انجام شود، به خلق یک لوگوی G شگفت انگیز که از رقبا متمایز بوده و به برند شما اعتبار و هویت می بخشد، منجر خواهد شد.

طراحی لوگو با حرف j تا بحال برای برندهای معتبری نظیر جلی بلی Jelly Bellyیا جیپ jeep مورد استفاده قرار گرفته و توانسته ارتباط خوبی با مخاطبین برقرار کند.

طراحی لوگوی صنایع دستی برای برجسته کردن و متمایز کردن برندهای مربوط به ساخت آثار هنری دستی سنتی و مدرن از رقبای شان اهمیت زیادی دارند.

طراحی لوگوی متخصص پوست و مو برای کلینیک ها یا مطب هایی که در زمینه مراقبت های پوست و مو فعالیت می کنند، امری ضروری است.

طراحی لوگوی کافی باید کاملاً بر اساس اصول طراحی لوگو و به شکلی منحصر به فرد و به یاد ماندنی انجام گیرد.

طراحی لوگوی انتشارات با توجه به بازار رقابت نزدیکی که در این حوزه کاری وجود دارد، در مطرح کردن و برندسازی نام یک انتشارات کتاب یا مجله نقش مهمی ایفا می کند.

طراحی لوگوی دندانپزشکی با توجه به اینکه این روزها دندان پزشکان تخصص‌های متعددی دارند تاثیر بسیار زیادی در افزایش تعداد مراجعین به مطب برای دریافت خدمات زیبایی و درمانی دارد.

طراحی لوگوی شیرینی فروشی و قنادی اگربا رعایت اصول ساخت لوگو انجام گیرد می تواند در بازار رقابتی امروز موثر واقع شده و موجب افزایش فروش و سود شیرینی فروشی شود.