مقالات و مطالب آموزشی طراحی لوگو

طراحی لوگو شرکت های تجاری و به طور کلی هر بیزنس یا کسب و کاری مهم ترین بخش از برندینگ و بازاریابی آن شرکت است که باید به آن توجه زیادی کرد.

طراحی لوگو استارتاپ از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا زمینه را برای شروع یک تجارت و کسب و کار موفق و برندسازی هدفمند آماده می کند تا استراتژی های بازاریابی نیز براساس آن برنامه ریزی شود.

طراحی لوگو بیمه مختص شرکت ها و نمایندگی های بیمه ای است که به علت طیف وسیع از مخاطبان خود، نیازمند ایجاد یک هویت منحصر به فرد و متمایز برای برند خود هستند.

طراحی لوگو صنعتی کار چندان ساده ای نیست. اما با در نظر گرفتن یک استراتژی درست می توان هویت برند و خدمت صنعتی یک شرکت را در آن به تصویر کشید.

طراحی لوگو با کورل دراو CorelDRAW برای مشاغل بسیاری می تواند مورد استفاده قرار گیرد. برای نمونه از نرم افزار کورل دراو در صنعت طراحی لوگو پوشاک، آژانس های تبلیغاتی طراح لوگو و بروشور، طراحان بنرها و پوسترها

طراحی لوگو پوشاک درصورتیکه حرفه ای انجام شود، در ذهن افراد حک شده و به این ترتیب برندها می توانند خود را به مشتریان معرفی کرده و نسبت به رقبا متمایز باشند.

طراحی لوگو پزشکی مناسب برای تمامی مشاغلی است که در زمینه خدمات پزشکی فعالیت دارند و فقط منحصر به پزشکان یا بیمارستان ها نمی شود.

طراحی لوگو با ایلوستریتور Adobe Illustrator به عنوان یکی از نرم افزارهای حرفه ای طراحی گرافیک می تواند انتخاب مناسبی برای طراحان لوگو باشد.

اهمیت طراحی لوگو حقوقی از آن جهت که باید حس اعتماد و اطمینان را به بیننده القاء کند، نیازمند استفاده از نماد و متونی است که این حس را هر چه بهتر به بیننده انتقال دهد.

طراحی لوگو ورزشی فقط منحصر به باشگاه های ورزشی نیست بلکه بسیاری از فستیوال ها یا بازی های کامپیوتری نیز از این نوع لوگو استفاده می کنند.

طراحی لوگو با ایلوستریتور یکی از بهترین روش هایی است که شرکت های تجاری یا طراحان لوگو می‌توانند به کار ببرند تا آرم و نشان تجاری مورد نظر خود را طراحی کنند.

طراحی لوگو معماری به این دلیل که معماری یک حوزه بسیار رقابتی است مستلزم به کار بردن ذوق هنری بالایی است.